Kontakty

                     
 Kontakt 

Redakcja:
++49 2451 9323854

          Telefax:           
++49 2451 9322938

Audycja na telefon:
++49 2451 9324234

Sluchaj nas przez telefon:
++49 345483410080

Gadu Gadu radiowe:

45988052

   E-mail:redakcja@radioslask.pl

 


Kontakt w sprawie reklamy

 

reklama@radioslask.pl


office-manager@radioslask.pl

Uwagi techniczne

 

Uwagi techniczne proszymy zgloszac na redakcja@radioslask.pl

 

Kontakt z prezenterami

Karin z Aachen

Prezenter, Admin Radia Slask, Administracja, PREMIERA 29.07.2010

e-mail: karin@radioslask.pl

Tereska z Kudowy Zdroj

Prezenter, Admin Radia Slask, PREMIERA 01.07.2012

e-mail: tereska@radioslask.pl

Darek z Lippborg

Prezenter, Admin Radia Slask, PREMIERA 09.09.2012

e-mail: darek@radioslask.pl

Rynia z Imielina

Prezenter PREMIERA 15.05.2011

e-mail: rynia@radioslask.pl

Jupp z Kerpen

Prezenter

e-mail: jupp@radioslask.pl

Dani z Czyzowic

Prezenter, Admin Księgi Gości

e-mail: dani@radioslask.pl

Chorzowianka z Lippetal

Prezenter

e-mail: chorzowianka@radioslask.pl

Tereska z Kudowy Zdroj

e-mail: office-manager@radioslask.pl

Aktualno audycjo
Radio Slask *** duzo granio bez godanio, przygrywol Wom Auto Pilot
Gro dla Wos
Slaskipilot

 





MOŻECIE NOS SŁUCHAĆ PRZEZ

KANAŁ GŁÓWNY

Radio Śląsk w Internecie Webplayer   Radio Śląsk w Internecie    Radio Śląsk w Internecie    Radio Śląsk w Internecie  Radio Śląsk w Internecie  

Już od
20:00
na antenie radia
celina

0900 -1100 Muzyka nasza jest lepsza od spania Jupp
1100 -1300 Wesolo Sobata danka431
1300 -1400 ciag dalszy zabawy danka431
1400 -1430 wesolo jest danka431
2000 -2200 No to gramy ,gramy ...i milo czas razem spedzamy...... celina

zobocz wiyncyj

Kacik Kuchcika Radia ŚLĄSK - przepisy, obiady śląskie

Kilknij

StrzelecOpolskiRadioSlaskC

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

 Kosciol w Chrzastowicach

Co niedziela i swieta transmisja Mszy Sw
o godz
7.30   9.30   10.45
z Kosciola Niepokalanego Poczecia NMP
w Chrzastowicach

Kliknij zeby posluchac Mszy Sw.

Kliknij

 Android
Android

iPhoneiPhone

 

 

Przyjaciele Radia ŚLĄSK



Odwiedzono nos razy
 

Radio posiada licencje GEMA & GVL | Design/Powered/Engine
© 2010-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone! | Polityka cookie