RADIO ŚLĄSK® na całym świecie www.radioslask.pl

Księga gości

Janko Zagłębia napisał/a z Metropolia Śląsko-Zagłębiowska 2017-12-21 09:14:15
Do Rezydenta a raczej do z rozdwojoną osobowością prezia LEO......Człowieczku masz coś z głową nie tak poukładane jak nalęży , przykleiłeś się do MAXIMO gdyż wyraził jasno poparcie dla mojego wpisu . Jestem stary szpak zagłębiak i stwierdzam , że wpis jest twój nieudolny anonimie.. "Niechaj Bóg da tobie zdrowie bo o rozum za póżno ". Ciekawy jestem co znowu wymodzisz ,cwaniaczku ! CENZURA I OBRAŻANIE TO BROŃ LEO.
Janko Zagłębiak napisał/a z Metropolia Śląsko - Zagłębiowska 2017-12-21 07:00:02
POZDRAWIAM SERDECZNIE EKIPĘ PREZENTENTERSKĄ PRACOWITYCH "MUSZKIETERÓW" POZOSTAŁYCH W RADIU ŚLĄSK ,KTÓRE DZIĘKI NIM MA WIERNYCH SŁUCHACZY. -SZACUNEK DLA KARIN
A TO KIERUJĘ DO SATRAPY RADIA ŚLĄSK .pl..................DLACZEGO NIE OTRZYMAŁEM KONKRETNYCH WYJAŚNIEŃ NA ZADANE PYTANIA ? CZY JAŚNIE PAN SATRAPA LEO SWĄ PYCHĄ I POGARDĄ Z POZYCJI WŁADZY TRAKTUJE SŁUCHACZY DOKONUJĄCYCH NIEWYGODNE DLA NIEGO WPISY .. MOJA UWAGA ... NIE JESTEŚ GODNYM PARTNEREM DLA MNIE DO PROWADZENIA RZECZOWYCH ROZMÓW , DOTYCZY TO TEŻ NA PIŚMIE ..SATRAPO LEO O TWYM INTELEKCIE ŚWIADCZY FOTKA W ZAKŁADCE "RAMÓWKA " , NIE JESTEŚ NERONEM! KOŃCZĘ BO Z NIEDOROZWOJEM BEZCELOWA JEST DYSKUSJA . PO WNILIWEJ ANALIZIE WPISU " ŁOBUZIARY " Z DATĄ 2015-04-19 12:37{18 PRZYZNAJĘ ,ŻE MIAŁA RACJĘ ,PISZC PRAWDĘ O SZEFIE RADIA IMC SATRAPY LEO ZA CO ZOSTAŁA ZMIESZANA Z BŁOTEM . PROPOZYCJA PRZEJĘCIA RADIA -GŁUPI POMYSŁ------LEO-nsio NAŚMIECIŁ NIECH PO SOBIE POSPRZĄTA --ODPOWIEDNIM PARTNEREM DLA LEO JEST ....martin z wieży /Częstochowy lub Bóg raczy wiedzieć. TYLKO BEZ CENZURY. ----" PRAWDA W OCZY KOLE ",,,,
Recenzent napisał/a 2017-12-20 17:07:21
Maximo - Ty chyba chcesz zostac wspolnikiem Janko Zaglebiak - gratuluje odwagi i poczucia humoru.
Chociaz prawde mowiac, chyba liczysz na to,ze bedziesz jego doradca i zarzadca jednoczesnie.Patrzac na twoj sposob wypowiedzi, widac ze niezly cwaniak z ciebie.Czyzbys byl "bezrobotnym Nikodemem Dyzma" naszych czasów? :)
Leo napisał/a z Centrum Radia Slask 2017-12-20 16:52:28

Informacja dla Janko Zagłębiaka i Maximo z Sosnowca.

Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem.


MAXIMO napisał/a z Sosnowiec 2017-12-20 16:30:15
Leo podjąłeś prawidłowa decyzje, przekazując radio Janko ze Zagębia. Nie znam Janko ale jestem pewien, będzie odpowiednim szefem radia. Przekazanie radia to sprawa kilku minut. Leo, masz problem z Monarchia despotyczna, nie masz pojęcia o radiu, nie prowadzisz audycji bo nie potrafisz, a jako szef powinien pokazać co potrafisz. Niema czemu się dziwić, dotacje z Uni Europejskiej na radio płyną, to się dobrze w fotelu siedzi. W końcu znalazła się odpowiednia osoba, która ciebie przegoniła.
Janko Zagłębiak napisał/a z Metropolia Śląsko-Zagłębiowska 2017-12-20 08:58:19
DO NACZELNEGO WODZA KIERUJĘ PYTANIE ?
CO TO SIĘ STAŁO , ŻE RAMÓWKA ŚWIECIŁA BY BIAŁYMI PLAMAMI GDYBY NIE PASJONACI RADIA : CHORZOWIANKA GABI ,WESOŁY JUPICZEK I MAESTRA DANI.... ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE JEST SUPER PREZENTER LEO vel JAN , NO GDZIE ? ŚIEDZI W FOTELU PANISKO I RZĄDZIĆ TYLKO CHCE , CAŁĄ ROBOTĘ ODWALA KARIN, SKŁADAM DLA NIEJ SŁOWA UZNANIA ORAZ SZACUNEK . LEO vel JAN SWYM DESPOTYZMEM ODSTRASZA NABÓR PREZENTERÓW -ILU ODESZŁO! PYTAM SIĘ ? DLACZEGO W ZAKLADCE -REDAKCJA - NIE UHONOROWANO ZAPISEM TAK WSPANIALEGO CZŁWIEKA , SERCEM I POŚWIĘCENIEM ODDANEGO DLA RADIA--STEFANO. ŻYCZĘ SERCEM ODDANYM PREZENTEROM RADIA : ZDRÓWKA I WYTRWAŁOŚCI W PKONYWANIU TRUDNOŚCI DLA DOBRA NAS WIERNYCH OD LAT SŁUCHACZY . OCZEKUJĘ NA OPUBLIKOWANIE I KOMENTARZ. WSZYSTKO BEZ CENZURY .


Szanowny Panie Janko.
Przeraziłem się tego wpisu, przekazuje Panu, Radio Śląsk. Proszę o kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółów przejecia radia.
Rynia RS napisał/a z Imielin 2017-12-04 17:04:15
Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich gornikow. Jednak nie ino oni maja dzis swieto bo nasz Leo tyz obchodzi swoj geburstak, wiec z okazji urodzin życzę Ci:
odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany,
które z pozoru wydają się trudne,
a później wprost wymarzone,
realizacji planów, nowych marzeń
i kolejnych natchnień,
które tak jak fala pcha statek,
pchają życie do przodu. Zyczy Rynia i mama
martin napisał/a z Czestochowy 2017-12-03 22:28:20
drogi Leo życze zdrowia szcześcia i spokojnych oddanych sluhaczy
Róża i Andrzej napisał/a 2017-11-15 18:24:04
Kochana Dani!
Dziękujemy Ci za Twoją obecność w Naszym życiu, za Twoją bezinteresowną ludzką życzliwość i za radość jaką Nam dajesz.
Życzymy Ci wyciszenia w sercu, a na ustach wielu dobrych słów, takich słów, których nigdy nie skąpiłaś i nie poskąpisz przyjaciołom.
Żyj pięknie ze świadomością, że jesteś dla Nas Wielką Radością
Róża napisał/a 2017-11-02 00:58:47
Gabuniu i Darku z całego serca dziękuję Wam za przepiękną audycję wspomnieniową nadaną w nocy z pierwszego na drugiego listopada. Audycja poświęcona zmarłym piosenkarzom. Pamięć o zmarłych najbardziej określa Nasze człowieczeństwo.

Strona 2 z 27
poprzednia | następnaAktualno audycjo
Radio Slask *** duzo granio bez godanio, przygrywol Wom Auto Pilot
Gro dla Wos
Slaskipilot

 

MOŻECIE NOS SŁUCHAĆ PRZEZ

KANAŁ GŁÓWNY

Radio Śląsk w Internecie Webplayer   Radio Śląsk w Internecie    Radio Śląsk w Internecie    Radio Śląsk w Internecie  Radio Śląsk w Internecie  POWTÓRKI AUDYCJI

Radio Śląsk w Internecie    Radio Śląsk w Internecie    Radio Śląsk w Internecie 

Już od
19:00
na antenie radia
Chorzowianka

1900 -2100 . Chorzowianka

zobocz wiyncyj

Kacik Kuchcika Radia ŚLĄSK - przepisy, obiady śląskie

Kilknij

StrzelecOpolskiRadioSlaskC

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

 Kosciol w Chrzastowicach

Co niedziela i swieta transmisja Mszy Sw
o godz
7.30   9.30   10.45
z Kosciola Niepokalanego Poczecia NMP
w Chrzastowicach

Kliknij zeby posluchac Mszy Sw.

Kliknij

 Android
Android

iPhoneiPhone

 

Android Player

 

Przyjaciele Radia ŚLĄSKOdwiedzono nos razy
 

Radio posiada licencje GEMA & GVL | Design/Powered/Engine
© 2010-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone! | Polityka cookie